Logistyka i dystrybucja praca w Abb

1 - 7 z 7 ogłoszeń

Kierownik sekcji stacji prób

Abb - Łódź

15-01-2017

W związku z rozwojem biznesu poszukujemy kandydatów na stanowisko kierownika sekcji stacji prób w zakładzie transformatorów dystrybucyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za...

meega.pl

Local scm expert - buyer, abb, kraków, małopolskie

Abb - Kraków

04-01-2017

Praca, oferta pracy local scm expert - buyer, kraków, małopolskie, abb - najnowsze ogłoszenia na pracuj.Pl. Atrakcyjne oferty pracy w polsce i za granicą.

pracuj.pl

Kontroler Jakości

Abb - Łódź

23-12-2016

W związku z rozwojem Zakładu Transformatorów Mocy poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Jakości. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę zgodności parametrów wyrobu na...

meega.pl

Customer Service Manager, ABB, Kraków, małopolskie

Abb - Kraków

16-08-2016

Praca, oferta pracy Customer Service Manager, Kraków, małopolskie, ABB - najnowsze ogłoszenia na Pracuj.pl. Atrakcyjne oferty pracy w Polsce i za granicą.

pracuj.pl

Quality and Transport Process Improvement Manager, ABB, Kraków, małopolskie

Abb - Kraków

16-08-2016

Praca, oferta pracy Quality and Transport Process Improvement Manager, Kraków, małopolskie, ABB - najnowsze ogłoszenia na Pracuj.pl. Atrakcyjne oferty pracy w Polsce i za granicą.

pracuj.pl

Trade Operations Administrator - Customs, ABB, Kraków, małopolskie

Abb - Kraków

16-08-2016

Praca, oferta pracy Trade Operations Administrator - Customs, Kraków, małopolskie, ABB - najnowsze ogłoszenia na Pracuj.pl. Atrakcyjne oferty pracy w Polsce i za granicą.

pracuj.pl

Transport Customer Service Specialist, ABB, Kraków, małopolskie

Abb - Kraków

16-08-2016

Praca, oferta pracy Transport Customer Service Specialist, Kraków, małopolskie, ABB - najnowsze ogłoszenia na Pracuj.pl. Atrakcyjne oferty pracy w Polsce i za granicą.

pracuj.pl

Strona 1 z 1

Sortuj wg
Kategoria
  • Praca
  • Logistyka i dystrybucja
Pracodawca
  • Abb